יומני שנה

יומן שנתי


אחד הפריטים החיוניים ביותר אלה הם יומני שנה. יומנים לתלמיד, יומנים לעובד, יומנים ליום יום או יומנים עסקים. מעבר להיותו מוצר פרקטי וחיוני מדובר על אחת מהמתנות הכי טובות שמתאימות לכולם. יומני שנה מהווים גם מוצרי פרסום נהדרים אותם ניתן להעניק ללקוחות ולשותפים.
תירוש הוצאה לאור מפיקה יומני שנה בעיצוב והתאמה אישית לכל מטרה ובמגוון של גדלים וצורות. במסגרת השירות תוכלו לקבל יומני שנה מעוצבים וממותגים, בתכנון מותאם אישי כך שלבחירתכם עומדות אפשרויות של יומן חודשי, יומן שנתי ויומן שנתי. בין היומנים השונים תוכלו להזמין יומן שנה עברי ויומן שנה לועזי בגדלים שונים.
ייצור יומנים מודפסים וממותגים בעיצוב אישי לפי דרישת הלקוח
היומן כולל: כריכה קשה/רכה מעוצבת, באנרים ודפי מערכת בתוך היומן
מבחר דגמים וצבעים של יומני שנה יוקרתיים לכל עסק ולכל מטרה
כולל הדפסת לוגו על הכריכה, עם אפשרות לצרף דף או מספר עמודים מטעם הלקוח בפתיחת היומן.

סוגי יומנים


היומנים מותאמים אישית, לפי דרישת הלקוח
15×21 יומן יומי – אלגנטי
15×21 יומן יומי
21×27 יומן יומי ענק
21×27 יומן יומי ענק מדורג
17×24 יומן שנתי
17×24 יומן חודשי
17×24 יומן שבועי
9×17 יומן שבועי – כיס
17×24 יומן שבועי אלגנט

הפקת יומני שנה בהזמנה אישית


במסגרת האפשרויות העומדות לרשותכם, תוכלו להזמין יומני שנה בגדלים שונים, כאשר בין האופציות השונות תוכלו לבחור בין יומן אלגנטי, יומן יומי, יומן יומי ענק, יומן יומי עק מדורג, יומן שבועי, יומן שבועי כיס, יומן שבועי אלגנטי.
אנחנו מזמינים אתכם לאתר להתעניין בשבלוות העיצוב השונות אותם אנו מציגים, כאשר במקביל תוכלו להזמין כמובן יומן בעיצוב בהתאמה אישית. הזמנת יומן אישי היא קלה ופשוטה עם תירוש הוצאה לאור, וכל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם באתר ונציג יחזור אליכם בהקדם לקבלת כל הפרטים. בנוסף ליומני שנה תוכלו למצוא בתירוש הוצאה לאור גם הגדות לפסח, שירותי הדפסת עיתונות מקצועית וכך גם שירותי דפוס מסוגים שונים.